HAKKIMIZDA
Şirket Profili
DENİZ CAM LTD. ŞTİ., 1978 yılında şahıs firması olarak kurulmuş, akabinde büyüyen müşteri portföyü ve artan cirosu ile 1998 yılında şirketleşerek ticari hayatını bugüne kadar sürdürmüştür ve uzun yıllar da sürdürmeyi dilemektedir. Genç, dinamik, konusunda uzman, çalışkan kadrosu ile cam ve alüminyum işlerinde, gelişen teknolojiye uyum sağlamış, teknolojiyi, ustalığında özümsemiş lider cam firmalarındadır.

Şirketin merkezi Ankara'da olup, Türkiye'nin dört bir yanında sağlam ve güvenilir projelere imzasını atmaktadır.

İç ve dış mimari projelerin yapımında geniş vizyonlu analizler, sağduyu ve süratli çözümler, şirketin çalışma prensiplerinin başında gelmektedir.

Deniz Cam Ltd. Şti., müşteri-şirket ilişkisinde, güvenin ve müşterinin isteklerinin birinci sırada olması gerektiğini ilke edinmiştir.

Özel sektöre yaptığı işlerde gösterdiği üstün performansla beğenilen Deniz Cam Ltd. Şti., bunun yanında kamuya ait işletmeler, belediyeler, kamu binaları ihalelerinde ve hizmet alımlarında, sonuçlandırdığı işlerle sektörün önde gelen firmaları arasında kendisine ayrıcalıklı bir yer edinmiştir.

Hedefimiz, ayrıcalıklı hizmetlerimiz ve doğru çözümlerimizle sektörde uzun yıllar hizmet vermeye devam etmek ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha ileriye taşımaktır.

  • Müşteri taleplerini doğru analiz ederek uygun çözümler üretmek
  • Yapıya ve kullanılacak mekana uygun projelerle estetik ve fonksiyonel çözümler sunmak
  • Kamu ve özel sektörde gerçekleştirdiğimiz işlerle güvenilir hizmet anlayışını sürdürmek

Misyonumuz
  • Alanında uzman kadromuzla siparişlerinizi zamanında ve istenen nitelikte teslim etmek
  • Gelişen teknolojiye uyum sağlamak, yenilikçi bir anlayışla hizmet sunmak
  • Standartların üzerinde hizmet anlayışı ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak

Vizyonumuz